Ogłoszenie

zapraszam na nowe forum ! http://rpgservermta.tk Oferuje ono znacznie więcej niż to forum Dla Liderów:Tematy wystarczy jedynie skopiować

#1 2011-11-22 17:53:18

 Bragga

Moderator

Zarejestrowany: 2011-11-22
Posty: 0
Punktów :   

REGULAMIN !!!

http://iv.pl/images/64529626247584519567.png






REGULAMIN SAN FIERRO POLICE




1. Każdy funkcjonariusz policji ma obowiązek pomóc osobie potrzebującej lub pokrzywdzonej.

2. Nie powinniście zabijac ludzi bez powodu , jaki przykład dajecie innym . Pamiętajcie Obywatele SF Wzorują się na was !

3. Broni palnej używamy tylko, gdy w sytuacji awaryjnej czyli np. Gdy ktoś nas atakuje z premedytacją.

4. Nie dajcie się zastraszyc skargą za to , że daliście komuś mandat . Jeżeli znajdę takiego cwaniaka , który unika w ten sposób mandatów załatwię z nim to osobiście !

5. Gdy ktoś używa broni i strzela do graczy za nic, mamy w tedy prawo do aresztowania agresora i skonfiskowania mu broni, lub w najgorszym wypadku postrzelenia napastnika.

6. Jeśli odejdziesz z policji 2 tyg, dostaniesz mandat w wysokości $500 000 i 40 score.

7. Gdy zobaczę na serwerze że pracownik policji obija się, nie loguje się do frakcji , dostaje ostrzeżenie , za kolejny wybryk zostaje zwolniony warunkowo + dostanie mandat w wysokości $500 000 oraz 20 score




Regulamin Bazy



1.Nie rozwalamy aut "bo nam się nudziło" kara za taki wyczyn będzie solidna.

2.W bazie nie używamy broni o większym kalibru czyli np. rpg

3.Każdy pojazd mamy odstawic naprawiony !

4.Nie zapraszamy obcych do bazy , bez mojej zgody !

5.Nie urządzamy spotkań "integracyjnych" , robimy to gdzie indziej !

6.Jeżeli ktoś ma moda nie może podrasowac auta , które jest w bazie .





Regulamin Działu SFP Na Forum




1. W Jednym naborze można napisac jedno podanie ! - Kara 1 pkt.

2. Nie przeklinamy w temacie SFP - Kara 1 pkt.

3. Nie edytujemy mojego dopisku np. Ja napisze Niestety nie zdałeś , a wy zmienicie na Bravo zdałeś testy . - Kara 5 pkt.

4. Piszemy Ze wzorami , ale jak są ;p - Kara - 1 pkt.

5. Nie nadużywamy mojej cierpliwości czyli np. Zawalacie mi pw. Przyjmij mnie itp. Kara - Ostrzeżenie oraz zapewnienie o nie przyjęciu w tym naborze.

6. Nie używamy przesadnej ilości kolorów i różnych ozdób , podanie ma byc estetyczne , a nie jakaś pstrokacizna ! - Kara - 2 pkt.


Lider Policji + Admin Servera + Moderator Forum = Bragga

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dopalaczeplclannwliarka.pun.pl www.dbxots.pun.pl www.gildia1.pun.pl www.interprzestrzen.pun.pl www.architekturautp.pun.pl